INTENSYWNY KURS J. NIEMIECKIEGO DLA OPIEKUNEK OSÓB STARSZYCH

KONTAKT

Bolesławice - Dodane przez biuro.translate1 (osoba prywatna) -

INTENSYWNY KURS J. NIEMIECKIEGO DLA OPIEKUNEK OSÓB STARSZYCH

Pełna treść ogłoszenia INTENSYWNY KURS J. NIEMIECKIEGO DLA OPIEKUNEK OSÓB STARSZYCH

09.04.2014 rozpoczynamy kolejny kurs języka niemieckiego dla opiekunek osób starszych. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych:)

Kurs ten powstał tylko i wyłącznie z myślą o osobach, dla których język niemiecki wciąż jest barierą i sprawia wiele trudności w pracy opiekunki, bądź całkowicie uniemożliwia wyjazd do pracy w tym charakterze.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w lekcjach języka niemieckiego!
Nasze metody nauczania gwarantują bardzo szybkie przyswojenie materiału.

Dzięki kursowi masz możliwość opanowania języka niemieckiego na poziomie podstawowym, umożliwiającym porozumiewanie się z podopiecznym w codziennych sytuacjach jak również z jego lekarzem, aptekarzem, pielęgniarką i innymi osobami zarówno z rodziny jak i spoza. U nas poznasz typowe zwroty i wyrażenia, które są niezbędne w pracy opiekunki. Bazujemy na słownictwie z dnia powszedniego, stopniowo wprowadzamy podstawowe zagadnienia gramatyczne i słownictwo związane z opieką osób starszych. Odpowiednio dostosowane metody nauczania dają gwarancję uzyskania możliwie najlepszych wyników.
Jeśli opanujesz słownictwo, pewne struktury i zagadnienia gramatyczne z pierwszego kursu- zawsze możesz kontynuować swą naukę na wyższym poziomie językowym, by stale się rozwijać i tym samym uzyskiwać wyższe kwalifikacje w wykonywanej pracy.

Ucz się z nami!

Kurs obejmuje 48 godzin zegarowych i trwa 4 tygodnie. Zajęcia prowadzone są trzy razy w tygodniu po 4 godziny. Lekcje prowadzone są przez lektora, który bardzo dobrze zna specyfikę pracy opiekuna i posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu tego rodzaju kursów oraz innych szkoleń językowych na różnych poziomach zaawansowania.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o wcześniejsze zapisywanie się pod numerem telefonu: 602 592 973

Wszelkie informacje:
Biuro Tłumaczeń Translate
tel 602 592 973
tel 660 429 334

Mapa BolesławiceProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - INTENSYWNY KURS J. NIEMIECKIEGO DLA OPIEKUNEK OSÓB STARSZYCH ,549 zł


Polecane, ciekawe strony z Bolesławca. Prowadzisz serwis o Bolesławcu lub zwiazany z Bolesławiec - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Obiektywna strona powiatu bolesławieckiego !Zobacz stronę MOSIR Bolesławiec !Zobacz stronę Radio w Bolesławcu !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Boleslawiec City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Bolesławca: Legnica ogłoszenia - Lubin darmowe ogłoszenia - Jawor ogłoszenia bezpłatne - Głogów ogłoszenia - Wałbrzych sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Boleslawiec City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj